Očná optika
Kontaktné šošovky
Slnečmé okuliare

Športové okuliare

V našej optike Vám ponúkame športové okuliare svetoznámej značky Adidas. Na športové okuliare sú kladené iné nároky, ako na bežné dioptrické či slnečné okuliare.

Značkové okuliare Adidas Vám ponúkajú inovatívne a komplexné optické riešenie individuálne pre všetky druhy športu, napr. bicyklovanie, beh, golf, lyžovanie, atď., ako aj pre bežné a imidžové nosenie.

Kvalitné športové okuliare značky Adidas spĺňajú nasledujúce vlastnosti:

 

 

 

 

  • Vision concept (maximalizácia efektu videnia) – polarizačné šošovky, šošovky bez prizmatických efektov (bez skreslenia obrazu pri zaoblených šošovkách), vymenitelné šošovky (podľa intenzity svetla), zaoblenie rámu aj šošoviek pre optimálne šírku zorného pola, jednoduché vkladanie patentovaných dioptrických klipov, technológia Clima Cool TM proti zahmlievaniu.
  • Protection concept (bezpečnosť nosenia) – 100%UV filter, šošovky sú odolné voči poškriabaniu aj nárazom, zaoblenie rámu aj šošoviek zabezpečí ochranu očí, ochrana pred stekaním potu do očí.
  • Fit concept (komfort nosenia) – okuliare sú ľahké, rôznych veľkostí, možnosť prispôsobenia straničiek či nosníka, straničky sú zakončené materiálom, ktorý zabraňuje skĺznutiu okuliarov z uší, a v prípade potreby sa dajú vymeniť za flexipás.
  • Durability concept (odolnosť) – namiesto zlomenia rámu sa pri silnom náraze straničky uvolnia z bezpečnostného uzáveru, použité materiály sú extrémne ľahké, odolné a flexibilné, šošovky sú odolné voči poškriabaniu či rozbitiu.

 

 

Očná optika

 

Vaša správna optika

Celkovo prístupov: 78939
z toho včera: 16
dnes: 5
a práve teraz: 1


Dioptrické rámy
© 2008 SPOON   tvorba web stránok